JP Snowflake - шаблон joomla Авто
  • %100 Müşteri Memnuniyeti

  • Kaliteli Ürün Hizmeti

  • Sizin için Üretiyoruz

  • 1
  • 2
  • 3

Hakkımızda

·         ŞİRKET PROFİLİ

1996 yılında kurulmuş olan AKSAN ELEKTRİK PANOLARI, elektrik sektöründe uzmanlık alanı olan elektrik dağıtım panolarının imalatı, montajı, projelendirmesi konusunda yurtiçinde ve yurtdışında çok büyük projelere imza atan, sektörün yenilikçi, dinamik, müşteri odaklı kalite anlayışını benimseyen ve hızlı bir şekilde büyüyen firmasıdır.

Firmamız 4200m2 ( 2000m2 Kapalı 2200m2 Açık ) fabrikasında İnşaat ve Elektrik sektörünün önde gelen büyük firmalarına, TEDAŞ işletmelerine, ASKİ, TOKİ, MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI, ADALET BAKANLIĞI ve diğer devlet kurumlarına çok büyük projelerde hizmet ederken bir taraftan da farklı sektörlere sac imalatları konusunda ( Saç Köşk, Redresör Kutusu, UPS Kabini, Marina Panoları, Elektronik Cihaz Kutuları, Müşteri İstekleri Doğrultusunda Özel Çizimler vb.) hizmet vermektedir.

Firmamız ISC)-9001:2000 sertifikasına; Panolarımız ise CE, TS EN 60439 - 1, TS EN 60439 - 5 Belgesi ve ICMET Test sertifikasına sahiptir.

·         MİSYON

En kaliteli ve en iyi olanı müşterilerine sunan, güvenilir, yenilikçi, dinamik ve kendini geliştiren, hızla gelişen teknoloji ve pazar koşullarına uyum sağlayan, hizmet ettiği müşterilerine artı değer katan, beraber çalışmaktan mutluluk duyulan bir şirket olmak.

·         VİZYON

Alanında AKSAN ELEKTRİK PANOLARINI bir dünya markası yapmak.

·         KALİTE POLİTİKASI

Bizim için güvenilir ve dürüst olmak her şeyden önce gelir, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle dürüst ve ahlaki bir işbirliği içinde oluruz. Uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler bizim için önemlidir. İşlerimizi taahhüt ettiğimiz zamanda ve verilen sözlere uygun olarak doğru bir şekilde yaparız.

İsini bilinçli yapan, çevresini sorgulayan, çözüm bulan, üstün performans gösteren ve hedefleri doğrultusunda inisiyatif kullanabilen kişilerle çalışır, başarımızı paylaşırız.

Hızla gelişen teknoloji ve pazar koşullarına göre hareket kabiliyetimizi üst noktalarda tutup, her koşulda yoğun rekabet ortamı içerisinde yerimizi koruruz. Pazarı sürekli kontrol edip, tedarikçilerimizle işbirliği içerisinde, en iyi olana odaklı olarak kendimizi sürekli geliştiririz. Değişime her zaman açığızdır.

Çalışanlarımızın kişisel gelişimi ve eğitimleri ile ilgilenip onları, kendilerini takımın bir parçası olarak görmelerini sağlarız.

Üretimden sevkiyata kadar tüm aşamalarda müşteri odaklı bir kalite ve hizmet prensibi içerisinde müşteri memnuniyetini hedef alan kalite yaklaşımını kabul ederiz. Mükemmel olanı üretip, mükemmel bir hizmet anlayışı içerisinde çalışmalarımızın devamlılığını sağlamak, bunu da uluslararası. kabul edilebilirlik şartları çerçevesinde belgelendirmek bizim için önemlidir.

·         SAC İMALATI

Son teknoloji CNC tezgahlar kullanılarak sac islemenin yapıldığı fabrikamızda, elektrik dağıtım panolarının yanı sıra Sac Köşk, Redresör kutusu, UPS kabini, Marina Panoları vb. değişik sac imalatları da yapılmaktadır. CNC tezgahlarla şekillendirdiğimiz sacı, boya öncesi yüzey temizleme işlemleri (yağ alma, fosfatlama) yapıldıktan sonra boya tesisimizde müşterilerimizin istediği RAL koduna göre elektrostatik ’toz boya ile boyamaktayız.

 

CNC tezgâhlarımızda 6mm’ye kadar DKP ve Galvaniz sacı, 2mm’ye kadar paslanmaz sac ve 4mm’ye kadar da alüminyum sac islenmektedir.

·         ELEKTRİK MONTAJ VE SEVK

 

İmalatını yaptığımız elektrik dağıtım panolarının, elektro montajını müşterinin belirlediği marka salt malzeme ile en kaliteli sarf malzeme ve çok kaliteli bir montaj isçiliği ile birleştirilerek müşterilerimize beklentilerinin üzerinde bir ürün sunmaktayız. Üç faz kumanda semaları hazırlanıp malzeme ve klemens planları, panoların Autocad çizimleri ve son kontrol raporları, panoların proje cebine eksiksiz olarak konulmaktadır. Montajı biten panoların depolarda zarar görmemesi için kabarcıklı naylon ile sarıldıktan sonra tahta ambalaj yaparak sevkiyatı yapılmaktadır.